سازمان خیریه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن
سازمان خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی بروجن
قالب وبلاگ
درباره وبلاگ

موسسه خیریه آبشارعاطفه ها شعبه بروجن درسال 1392 باهدف شناسایی افراد نیازمند شهرستان بروجن وبا تحت پوشش قراردادن این افراد شروع به فعالیت نمود.خانواده های ازکار افتاده، ایتام ، عام،سادات فقیر، دانش آموزان مستمند، نوعروسان نیازمند ازجمله اقشاری هستند که دراین موسسه ثبت نام شده وتشکیل پرونده می دهند. وتعدادخانواده های شناسایی شده دراین زمان کوتاه به 600خانوار رسید ودر طول این مدت خدماتی باتوجه به اولویت نیاز به ایشان ارائه میگردد. شماره کارت بانک ملت:6104337770104329 شماره حساب بانک ملت:4615062154 شماره حساب بانک صادرات:0210648274003 شماره کارت بانک صادرات:6037691990044521 شماره تماس:03834221220 تلفکس:03834221240 سامانه پیامک: 500020301120 آدرس:بروجن- میدان آزادی - خیابان دفتری شرقی -کوچه شهید کیانی بن بست کمال
ورود کاربران

ورود به سایت

نام کاربری:
رمز عبور :
رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار سایت
افراد آنلاین : 1 نفر
بازدیدهای امروز : 43 نفر
بازدیدهای دیروز : 40 نفر
كل بازدیدها : 193773 نفر
بازدید این ماه : 43 نفر
بازدید ماه قبل : 1312 نفر
نظرات : 8
كل مطالب : 174 عدد
تعداد اعضا : 2 نفر
امروز : دوشنبه 23 فروردین 1400
جستجوی مطالب

Google
absharatefehabrn.rozblog.com

آبشار عاطفه ها بروجن
این جشن با یاری مردم نوع دوست و خیرین خیریه آبشار عاطفه ها شهرستان به منظور برآوردن آرزوهای ایتام شهر دست به دست همدیگر دادند تا آرزوهای کودکانه و نه چندان بزرگ آنها را برآورند تا غم فقدان پدرانی که نیستند تا دست نوازشی برسر فرزندانشان بکشند کمتر حس شود و آنان هم بتوانند همانند سایر کودکان در عالم کودکی خود به آرزوهایشان برسند.
مسئول سازمان مردم نهاد خيریه آبشار عاطفه‎ها نمایندگی امام رضا(ع) شعبه بروجن اظهار کرد: اهداف این برنامه مبنی بر برآورده نمودن آرزوهای کوچک این فرشتگان آسمانی و نیز پیگیری هزینه های درمانی، رفاهی و تحصیلی این کودکان و توجه بیشتر مردم نوع دوست و مسئولین و حمایت معنوی را در این خصوص می طلبد.
حسینی افزود: سپاس از همه کسانی که در طول چهارسال سال گذشته موسسه خيریه آبشار عاطفه‎ها را در دستیابی به اهداف خیر خواهانه و تکریم ایتام یاری نموده اند. و در جشن آرزوهای فرشتگان روزی بیاد ماندنی به هر طریق و هر شیوه ای برای برآوردن آرزوی یتیمی و یا قبول هزینه های کودکی بی سرپرست همت کردند و موجب شادی دل های کوچک ایتام این شهر شدند تقدیر و تشکر نمود و افزود رسیدگی به یتیمان وظیفه یک گروه یا طبقه یا افراد خاصی نمیشود بلکه تک تک افراد جامعه دارای هر دین و آئینی که باشند در رابطه با کودکان یتیم مسئولیت دارند.
وی توضیح داد: حامیان با اطلاع از آرزوی کودکان تحت حمایت خیریه نسبت به برآورده کردن آنها اقدام کردند.
این مسئول گفت: تختخواب، تبلت، تلویزیون و انواع اسباب‌بازی از جمله هدایایی بود که حامیان در روز برگزاری جشن آرزوها به این فرشتگان آسمانی اهداء کردند.
در این جشن همچنین سرکار خانم اطهری از شعرای برجسته شهرستان به قرایت قطعه شعری در این رابطه پرداختند.جشن آرزوهای فرشتگان همراه با اجرای خوب هنرمندان وگروه موسیقی ویژه کودکان نیز شور و شعف بین کودکان را مضاعف نمود و دل این کودکان آسمانی را شاد نمود.
کیک تولد و اهدای کادوهایی به این فرشتگان خاتمه بخش برنامه جشن آرزوها در شهرستان بروجن بود.
شایان ذکر است معاون محترم مدیرکل ورزش و جوانان استان ،ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد بروجن،ریاست محترم صنعت معدن تجارت،مدیرعامل محترم شرکت لطیف نگین جهان، اعضا شورا شهر اسلامی، اعضای شورای کانون پیوستگی و برخی خیرین در این برنامه حضور داشتند.
 درباره : فرهنگی ,برنامه های فرهنگی و روابط عمومی ,

امتیاز : | نظر شما :

برچسب ها : آبشار عاطفه ها بروجن , جشن آرزوهای فرشتگان , جشن فرشتگان ,


نوشته شده در یکشنبه 10 مرداد 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 176 |


نوشته شده در پنجشنبه 31 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 314 |

جمع آوری زکات فطریه
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین خداجو به آگاهی مردم نوع دوست شهرستان بروجن می رساند موسسه خیریه آبشار عاطفه ها بروجن همزمان با عید سعید فطر آماده جمع آوری زکات فطریه سادات ،فطریه عام و کفاره مردم شهرستان در دفتر موسسه خواهد بود.
 
جمع آوری زکات فطره به استناد مجوز ملی 1/8/83/180452 و استناد مصوبه ستاد زکات فطریه بخشنامه 8/83/64959 مورخه 23/05/1391 توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه ها مجاز به جمع آوری زکات فطریه است.
 
میزان فطریه بر اساس نظر مراجع عظام تقلید و بر مبنای قوت غالب گندم یا برنج تعیین می شود و شهروندان عزیز می توانند زکات فطریه و کفاره خود را از طریق واریز به شماره کارت 4521  9004  6919  6037 نزد بانک صادرات بنام موسسه خیریه آبشار عاطفه ها بروجن و یا با مراجعه حضور به آدرس خیابان دفتری شرقی کوچه شهید کیانی بن بست کمال مراجعه نمایند.
در صورت اطلاعات بیشتر می توانید یا تماس با شماره های 34221220 و 34221240 حاصل نمائید.درباره : فرهنگی ,برنامه های فرهنگی و روابط عمومی ,فرهنگی ,فرهنگی ,

امتیاز : | نظر شما :

برچسب ها : جمع آوری زکات فطریه , زکات فطریه , آبشار عاطفه ها , آبشار عاطفه ها بروجن ,


نوشته شده در سه شنبه 15 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 280 |

به گزارش روابط عمومی سارمان خیریه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن،  توزیع بیش از ۱۵۰بسته مواد غذایی و طرح ضیافت سفره های آسمانی در شب های ماه مبارک رمضان میان مهرجویان شهرستان بروجن
آبشار عاطفه ها بروجن
 
سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها بروجن به عنوان یک نهاد خیریه در چند سال گذشته با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان در پی عملی کردن سیره امیرالمومنین(ع) در خصوص اطعام نیازمندان و ایتام اقدام به توزیع سبد غذایی در بین خانوارهای تحت پوشش این شعبه می‌کند.
سرکار خانم حسینی افزود: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی امام رضا(ع) شعبه شهرستان بروجن از سال ۱۳۹۲در شهرستان فعال شده است و تاکنون ۶۵۰ خانواده نیازمند در این شهرستان شناسایی و تحت پوشش قرارداده است و افزود: این خیریه در ماه مبارک رمضان هر ساله با کمک خیرین اقدام به توزیع بسته های مواد غذایی وبر پانمودن طرح ضیافت سفره های آسمانی با حضور مهرجویان تحت پوشش این سازمان در شب‎های مختلف از ماه مبارک رمضان در بروجن می نماید.
وی افزود : تمامی هزینه های سبد کالا در بین نیازمندان را افراد خیر که با این موسسه همکاری دارند تهیه و تامین می گردد، امسال در ماه مبارک رمضان بیش از ۱۵۰بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن ،گوشت ،سویا ،ماکارانی ، تخم مرغ و ... در بین مهرجویان تحت پوشش این موسسه توزیع گردیده است.
سرکار خانم حسینی گفت: در شب‌های ماه مبارک رمضان این شعبه با کمک خیرین و مردم نوع دوست شهرستان بروجن پذیرای بیش از یک هزار و هفتاد نفر از مهرجویان بر سر سفره‌های افطاری بوده است.
وی خاطر نشان کرد: توزیع بسته های مواد غذایی و برپایی سفره‎های آسمانی با جمع آوری کمک‏های نقدی و غیر نقدی به ارزش ۱۲۷میلیون ریال میسر شده است . 
مدیر سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها بروجن با اشاره به جامعه زیر پوشش در این مرکز تصریح کرد: جامعه هدف آبشار عاطفه‌ها شامل خانواده‌های کم‌بضاعت، بی‌بضاعت (ایتام)، سادات نیازمند، خانواده‌های درمانی و خانواده‌های نیازمند جهیزیه و... است و تاکنون بیش از ۲۷۵ خیر در شهرستان بروجن با این مرکز همکاری مستقیم دارند.
آبشار عطفه ها بروجن
وی گفت: نیکوکاران و مردم نوع دوست شهرستان که علاقه‌مند کمک به این مرکز خیریه هستند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب بانک صادرات ۰۲۱۰۶۴۸۲۷۴۰۰۳ واریز و کمک های غیر نقدی خود را به نمایندگی‌ به آدرس خیابان دفتری شرقی کوچه شهید کیانی بن بست اهداء نمایند.
 
آبشار عاطفه ها یزوجندرباره : فرهنگی ,برنامه های فرهنگی و روابط عمومی ,فرهنگی ,فرهنگی ,

امتیاز : | نظر شما :

برچسب ها : آبشار عاطفه ها , آبشار عاطفه ها بروجن , طرح سفره های آسمانی ,


نوشته شده در دوشنبه 14 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 344 |


نوشته شده در شنبه 12 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 264 |


نوشته شده در چهارشنبه 09 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 283 |

با سلام محضر خیرین گرامی و مردم نوع دوست شهرستان بروجن
:warning::warning::warning:لطفا توجه فرمائید کانال رسمی موسسه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن در تلگرام فقط
@Abshareatefehabrn
telegram.me/abshareatefehabrn می باشد :white_check_mark::white_check_mark::white_check_mark:
آدرس وبگاه : www.absharatefehabrn.ir

شماره حسابهای ذیل بنام موسسه آبشار عاطفه ها بروجن می باشد و از واریز بحساب شخصی یا دیگر حسابهای جعلی خودداری فرمائید.
شماره کارت بانک ملت:6104337770104329 
شماره حساب بانک ملت:4615062154 
شماره حساب بانک صادرات:0210648274003 
شماره کارت بانک صادرات:6037691990044521 
 
موسسه خیریه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن، هیچ شعبه یا شاخه ای دیگری در بروجن ندارد و تمامی حسابها بنام موسسه می باشد لطفا توجه فرمایید اشخاصی که با عنوان واسطه یا نام های دیگر به شما مراجعه می نمایند جعلی بوده وجهت گرفتن استعلام به شماره های موسسه تماس حاصل نمائید و مطمئن شوید.
شماره تماس:03834221220- 03834221240
 
آدرس دفتر:بروجن- میدان آزادی - خیابان دفتری شرقی -کوچه شهید کیانی - بن بست کمالدرباره : <-PostCategory->

امتیاز : | نظر شما :

برچسب ها : هشدار , هشدار آبشار عطفه ها بروجن , اطلاعیه آبشار عاطفه ها , اطلاعیه آبشار عاطفه ها بروجن ,


نوشته شده در چهارشنبه 02 تير 1395 توسط امور فرهنگی| بازدید : 457 |

عناوين آخرين مطالب ارسالي

.: Weblog Themes By Music-Day.Info :.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
عضویت سریع


قوانین سایت

کد امنیتی :
نظر سنجی
امکانات وب

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به سازمان خیریه آبشار عاطفه ها شعبه بروجن مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح قالب

موزیک روز

جدیدترین مطالب روز دنیا